Антирейдерство

СЕК'ЮРИТИЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙ / ЗАХИСТ БІЗНЕСУ ТА АКТИВІВ ВІД РЕЙДЕРСТВА

Наша фірма входить в число Топ-5 організацій в Україні щодо захисту інтересів юридичних та приватних осіб при спробах незаконного заволодіння їх майном.

У разі атаки рейдерів для її успішного відображення необхідно застосовувати повний комплекс інструментарію – не тільки юридичний супровід, а й силовий захист об'єкта і висвітлення ситуації в медіа. Ми надаємо весь цей комплекс послуг.

Фахівці нашої юридичної фірми мають досвід у протидії як «зовнішнім» рейдерам,захисту від недружніх поглинань, так і в захисті корпоративних прав при конфліктах співзасновників, власників акцій компаніі.

Недосконале законодавство, корумповані судова й правоохоронна системи нашої країни дозволяють зловмисникам постійно зазіхати на активи будь-яких компаній. Нестабільна політична ситуація й відсутність механізмів захисту на самих підприємствах лише
довершують проблему рейдерства в Україні.

Кожна зміна влади, або чиновника в тому, чи іншому відомстві, провокує новий перерозподіл власності в країні. Особливо погіршилася ситуація в 2016 році, коли нотаріусам надали права на перереєстрацію майна в електронних реєстрах. Це призвело до сплеску числа рейдерських атак в 12 раз! Під загрозу потрапляють не тільки великі підприємства і виробничі комплекси – в зоні ризику знаходиться будь-який бізнес на
території України.

Ваш об'єкт нерухомості може зацікавити конкурентів, а свавілля суду дозволить їм заручитися підтримкою і реалізувати давно задуману схему перереєстрації прав власності.

Основними запитами, з якими до нас звертаються бізнесмени в цьому напрямку, і рішеннями, які швидко і якісно реалізовує наша фірма, є:

 1. Аналітика ризиків і профілактика рейдерських захоплень – аудит всіх договорів та документації бізнесу, розробка системи захисту на випадок атаки зловмисників.
 2. Визнання недійсними і скасування внесених змін в державні електронні реєстри прав власності.
 3. Максимально швидке повернення «вкраденого» майна в офіційну власність клієнта.
 4. Захист від недружнього злиття / поглинання іншою компанією.
 5. Неправомірні дії інших співзасновників бізнесу / третіх осіб, з метою отримання повного контролю над підприємством – протидія рейдерським атакам.
 6. Зменшення ризиків керівництва від неправомірних кроків з боку інших учасників підприємства, а також третіх осіб.
 7. Захист прав власників і керівництва компанії від дій інших співвласників бізнесу.
 8. Визнання в судовому порядку недійсними договорів купівлі-продажу нерухомості між третіми особами.
 9. Співпраця з державними органами для якнайшвидшого розв'язання проблеми.
 10. Допомога в організації силового захисту своїх об'єктів нерухомості.
 11. Організація кампаній в медіа-просторі для формування потрібного сприйняття ситуації у громадськості.
 12. Захист результатів публічних торгів майном і результатів державної приватизації.
 13. Реєстрація за клієнтом права власності на об'єкти незавершеного будівництва, або ті, за якими була проведена зміна технічних характеристик.
TOP
sitemap
Структура сайту