Лобіювання та GR

ВЗАЄМОДІЯ З ДЕРЖОРГАНАМИ / ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО

Багаторічний досвід взаємодії фахівців PRAVOVEST з представниками державних органів України, країн СНД і Європи, дозволяє нашим клієнтам, суто в рамках правового поля, з відсутністю ризиків для підприємства, більш ефективно вести свою діяльність і враховувати їх інтереси при формуванні та реалізації державної політики.

Постійні контакти з органами влади через професійних лобістів відкривають нові можливості для розвитку бізнесу і виходу підприємства на новий рівень роботи. Корупція як спосіб «спілкування» з державними чиновниками відходить в минуле у міру зміцнення європейського розвитку України. Саме лобізм є цивілізованим способом спілкування з державними інституціями, який практикується у всіх розвинених країнах, і не несе в собі загрози звинувачення в корупційних діях. Відповідно, бізнес успішно співпрацює з державою виключно в рамках законодавчого поля.

Наше завдання – заснування і розвиток тісних і результативних взаємовідносин з державними органами, в обхід бюрократичних процедур, що дозволяє клієнту підвищити свій статус і репутацію в Україні, а також за кордоном.

 1. Підготовка документації та супровід участі в приватизаційних конкурсах.
 2. Відстоювання результатів приватизації, превентивні заходи щодо відбиття можливих рейдерських атак.
 3. Лобіювання інтересів клієнта в державних органах України всіх рівнів.
 4. Підтримка в політичних колах, спрямована на розвиток в цілому галузі, в якій працює клієнт.
 5. Розробка і супровід запуску проекту по державно-приватному партнерству.
 6. Підтримка клієнта в мас-медіа за часів кризових ситуацій: конфлікти з державними органами, або чиновниками, корпоративні конфлікти за участю держави, захист від рейдерів.
 7. Допомога в розробці та супроводі прийняття законопроектів, а також проектів рішень органів виконавчої влади.
 8. Рішення будь-яких питань з державними органами.
 9. Вибудовування комунікацій з державними органами.
 10. Супровід судових процесів.
 11. Дозвіл питань, пов’язаних з початком роботи компанії в новому для себе регіоні країни, отриманням дозвільної документації та ліцензій.
 12. Проведення аналізу нормативної бази кожної галузі економіки, включаючи політичну складову.
 13. Проведення внутрішнього стратегічного і організаційного GR-консалтингу підприємства, з метою поліпшення бізнес-процесів взаємодії з державними органами.
 14. Супровід судового процесу з держорганами.
TOP
sitemap
Структура сайту