Нерухомість і будівництво

Узаконення проблемної нерухомості

Юридичний аудит об’єктів нерухомості

Отримання дозволів держорганів на проведення будівельних робіт

У рейтингу Doing Business в сфері легкості ведення справ в сфері нерухомості та будівництва України займає останні місця в світі. Будь-яка недоробка або найменший недолік в юридичній документації може призвести до проблем з легалізацією будівництва або втратою прав на об’єкт нерухомості. Наша експертиза в галузі нерухомості заснована на багаторічному досвіді успішного вирішення всіх видів конфліктних ситуацій і подолання юридичних перешкод у веденні будівельного бізнесу.

Постійна і результативна комунікація з державними органами, комплексний аудит юридичної документації щодо земельної ділянки та / або об’єкту нерухомості – єдиний спосіб уникнути проблем з нерухомістю в Україні. Весь цей комплекс послуг може забезпечити наша юридична фірма.

Основними запитами, з якими до нас звертаються бізнесмени і приватні особи в цьому напрямку, і рішеннями, які швидко і якісно реалізовує наша фірма, є:

 1. Протидія рейдерським атакам на об’єкти нерухомості.
 2. Внесення / відновлення запису до реєстру прав власності на об’єкт нерухомості.
 3. Комплексний юридичний аудит об’єктів незавершеного / завершеного будівництва.
 4. Оформлення документів і отримання всієї дозвільної документації ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція України) – повідомлення про початок будівельних робіт, декларація про початок будівельних робіт, отримання дозволу на будівництво, введення в експлуатацію об’єкта нерухомості.
 5. Отримання документації ДАБІ на будь-якому етапі будівництва.
 6. Розробка документів для початку проведення будівельних робіт.
 7. Отримання всієї документації і дозволів державних органів на проведення будівельних робіт будь-якої складності.
 8. Узаконення самобудів / перепланувань / реконструкцій та зміни будь-яких технічних характеристик об’єктів нерухомості.
 9. Вирішення спорів з органами місцевої влади.
 10. Супровід судових процесів з майнових спорів з приватними / державними підприємствами.
 11. Реєстрація та зняття обтяжень по об’єктах нерухомості.
TOP
sitemap
Структура сайту