Економічні злочини

ЗАХИСТ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ І ЧИНОВНИКІВ

Однією з найбільш затребуваних юридичних послуг серед власників бізнесу в реаліях нинішньої світової обстановки є захист в кримінальному процесі, а саме – захист від звинувачень в економічних злочинах (так звана «Білокомірцева злочинність»).

В Україні кримінальне переслідування часто ініціюється конкурентами для того, щоб змусити власників / керівників підприємства піти на поступки, які потрібні недоброзичливцям – передати свій бізнес, віддати частку в компанії, заблокувати роботу компанії і т.д.

Поява нового КПК України суттєво збільшило повноваження правоохоронних органів. Якщо до вступу в силу останніх процесуальних норм, постанова про початок досудового розслідування повинна була бути вручено особі і його можна було оскаржити, то нині, про те, що проти нього ініційовано справу, громадянин може дізнатися вже перед реальною загрозою притягнення до кримінальної відповідальності.

Вже просто внесення відомостей правоохоронними органами в ЄРДР дає можливість не тільки проводити повний комплекс слідчих заходів, але й заважати нормальній роботі підприємства. Саме тому юридична підтримка бізнесу і його перших осіб повинна проводитися на постійній основі, виключно професіоналами, так як будь-який «прокол» може коштувати свободи і / або втрати бізнесу.

Основними запитами, з якими до нас звертаються бізнесмени і Топ-менеджери компаній в цьому напрямку, і рішеннями, які швидко і якісно реалізовує наша фірма, є:

  1. Превентивне укладання адвокатських угод з чиновниками, яких часто безпідставно звинувачують в злочинах і чиї права можуть бути потенційно порушені.
  2. Виявлення і превентивна протидія загрозам з боку правоохоронних органів.
  3. Адвокатське супровід слідчих дій щодо клієнта на будь-якій стадії досудового розслідування та судового розгляду
  4. Юридична допомога для мінімізації втручання органів в діяльність підприємства.
  5. Оскарження в суді незаконних рішень, дій або бездіяльності органів слідства, прокурора, судді, а також правоохоронних органів усіх рівнів, які беруть участь у справі.
  6. Оскарження судових рішень в кримінальному судочинстві.
  7. Оперативна адвокатська допомога і розробка стратегії поведінки при затриманні керівників бізнесу / чиновників.
  8. Допомога в організації кампанії в мас-медіа для формування необхідного сприйняття конфлікту у громадськості.
TOP
sitemap
Структура сайту