Судові спори

ЗАХИСТ В СУДОВОМУ ПРОЦЕСІ / МІЖНАРОДНИЙ АРБІТРАЖ

Багато керівників бізнесу вважають, що судовий процес – це стандартна процедура, з якою може впоратися будь-який юрист. Але часто судові спори компаній тривають роками, і за цей час встигають змінитися ряд адвокатів і фірм, які супроводжують справу, а результат розгляду наближається до програшу. Наша фірма розробляє інноваційний і швидкий шлях до розвороту ходу судового процесу в потрібне клієнтові русло.

Крім супроводу справ у судах України, юридична фірма PRAVOVEST успішно розробляє і реалізовує тактику і стратегію по веденню процесів в Міжнародному арбітражі.

У 99% випадків ми «відроджуємо» здавалося б, найбільш безнадійні для наших клієнтів справи. Однак трапляються випадки, коли звернення за нашою допомогою надійшло занадто пізно, і ми повідомляємо, що хід процесу змінити вже не можна, ще перед початком співпраці.

Набагато простіше запобігти проблемі, ніж боротися з її наслідками. Чим раніше пацієнт звернутися до лікаря – тим швидше, менш болісно і дешевше буде лікування. У нашому випадку лікування – це експертиза професійних юристів в судових суперечках. Якщо наші спеціалісти беруться за справу на стадії розгляду справи в суді першої інстанції – все буде вирішено на користь нашого клієнта в лічені тижні, або навіть дні.

Найшвидшим і найдієвішим вирішенням спорів між компаніями різних юрисдикцій є розгляд справи Міжнародним комерційним арбітражем – рішення цього органу стоять вище рішень вітчизняних судів і є обов'язковими до виконання на території України.

Основними запитами, з якими до нас звертаються бізнесмени в цьому напрямку, і рішеннями, які швидко і якісно реалізовує наша фірма, є:

 1. Медіація – досудове врегулювання спорів, розробка можливих варіантів мирової угоди.
 2. Проведення досудової підготовки і супроводження розгляд справи в судах усіх інстанцій та рівнів.
 3. Комплексна юридична підтримка в судах при розгляді кримінальних справ, господарських та трудових спорів.
 4. Спори про незаконне позбавлення прав власності на об'єкти нерухомості, знесення будівель і споруд, зміни технічних характеристик об'єкта.
 5. Визнання незаконними та анулювання договорів купівлі-продажу об'єктів нерухомості.
 6. Судові тяжби про визнання прав на інтелектуальну власність, прав на використання торгової марки / бренду.
 7. Оскарження рішень державних органів про приватизацію або договорів купівлі- продажу об'єкта нерухомості, рішень органів місцевого самоврядування.
 8. Організація судових суперечок між керівництвом підприємства, в тому числі – виключення з учасників спільноти, визнання недійсним купівлі-продажу часток.
 9. Судові спори визнання недійсними загальних зборів, протоколів зборів керівництва.
 10. Корпоративні спори: визнання недійсним / розірвання договору купівлі-продажу корпоративних прав.
 11. Стягнення штрафних санкцій через невідповідне виконання іншою стороною своїх зобов'язань за договором купівлі-продажу корпоративних прав.
 12. Анулювання / розірвання договорів оренди на об'єкти нерухомості, земельних ділянок.
 13. Спори про продовження договорів оренди.
 14. Трудові спори між роботодавцем і працівником / об'єднанням працівників.
 15. Оскарження дій, а також бездіяльності податкової служби та її рішень про визначення сум грошового зобов'язання платника податків.
 16. Спори щодо оскарження незаконних рішень про арешт майна платника податків.
 17. Оскарження відмови органу Державної податкової служби у прийнятті податкової декларації.
 18. Оскарження незаконних рішень про анулювання реєстрації платника ПДВ.
 19. Оскарження в суді наказів про проведення перевірок на підприємстві
 20. Виконання рішень Міжнародного арбітражу в Україні.
TOP
sitemap
Структура сайту