Захист бізнесу та антирейдерство

СЕК’ЮРИТИЗАЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙ

КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА

Кожна зміна влади, або чиновника в тому, чи іншому відомстві, провокує новий перерозподіл власності в країні. Особливо погіршилася ситуація в 2016 році, коли нотаріусам надали права на перереєстрацію майна в електронних реєстрах. Це призвело до сплеску числа рейдерських атак в 12 раз! Під загрозу потрапляють не тільки великі підприємства і виробничі комплекси – в зоні ризику знаходиться будь-який бізнес на території України.

Успішний бізнес або привабливий об’єкт нерухомості може зацікавити конкурентів, а свавілля суду дозволить їм заручитися підтримкою і реалізувати давно задуману схему перереєстрації прав власності. Використання корпоративних суперечок також є досить дієвим і популярним методом для здійснення рейдерських атак, що дозволяє не просто увійти до складу акціонерів, але й, згодом, повністю оволодіти контролем над компанією.

Наша фірма входить в число Топ-5 організацій в Україні щодо захисту інтересів юридичних та приватних осіб при спробах незаконного заволодіння їх майном.

Основними запитами, для вирішення яких до нас звертаються в цьому напрямку, є:

Недосконале законодавство, корумповані судова й правоохоронна системи країни дозволяють зловмисникам постійно зазіхати на активи будь-яких компаній. Нестабільна політична ситуація й відсутність механізмів захисту на самих підприємствах лише довершують проблему рейдерства в Україні

Pravovest Law Firm має великий досвід в ефективній протидії як «зовнішнім» рейдерам, так і в захисті корпоративних прав при конфліктах співзасновників, власників акцій компанії. Саме тому, в разі рейдерської атаки, для її успішного відображення, ми рекомендуємо застосовувати повний комплекс засобів і інструментів – не тільки юридичний супровід, а й силовий захист об’єкта з одночасним висвітленням ситуації в медіа.

Щоб гарантовано захистити свою власність зв’яжіться з нами по телефону (044) 3-555-777 або іншим зручним способом.

TOP
sitemap
Структура сайту