Банкрутство та вирішення спорів

ЗАХИСТ В СУДОВОМУ ПРОЦЕСІ. МІЖНАРОДНИЙ АРБІТРАЖ

ПРОЦЕДУРИ БАНКРУТСТВА І ЛІКВІДАЦІЇ

Будь-який судовий процес – це складна і багатоступенева процедура вирішення конфліктних ситуацій, яка матиме безпосередній вплив на майбутнє компанії.
Незалежно від того, чи йде мова щодо рутинного судового спору або про справу, яка представляє загрозу для існування бізнесу, наша фірма розробляє інноваційний та швидкий шлях до позитивного рішення суду, виграючи суперечки зі складною юридичною матерією або високою ціною поразки.

Ми будемо корисні у вирішенні таких завдань:

Надаємо комплексну, всебічну підтримку як на досудовій стадії спору і в процесі примирення сторін, так і в рамках розгляду справ в суді і арбітражі, підпорядковуючи закону події та людей

Крім супроводу справ у судах України, Pravovest Law Firm успішно реалізовує тактику і стратегію ведення процесів в Міжнародному комерційному арбітражі, рішення якого, стоять вище рішень вітчизняних судів і є обов’язковими до виконання на території України – будучи найшвидшим і дієвим механізмом вирішення спорів між компаніями різних юрисдикцій.

Також, в нашій команді є фахівці в сфері медіації та третейського правосуддя, які зможуть вам допомогти. Зв’яжіться з нами по телефону (044) 3-555-777 або іншим зручним способом.

TOP
sitemap
Структура сайту