Економічні злочини

ЗАХИСТ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ І ЧИНОВНИКІВ

В реаліях нинішньої світової обстановки, в числі самих затребуваних юридичних послуг серед власників бізнесу є захист в кримінальному процесі, а саме – захист від звинувачень в економічних злочинах (т.зв. «білокомірцева злочинність»).

Одне лише внесення відомостей до ЕРДР дає можливість правоохоронним органам проводити повний комплекс слідчих заходів, тим самим заважаючи нормальній роботі підприємства.

Ми будемо корисні у вирішенні таких завдань:

В Україні кримінальне переслідування часто ініціюється конкурентами для того, щоб змусити власників підприємств піти на поступки, які потрібні недоброзичливцям – передати свій бізнес, віддати частку в компанії, заблокувати роботу підприємства

Поява нового КПК України суттєво збільшило повноваження правоохоронних органів. Якщо до вступу в силу останніх процесуальних норм, постанова про початок досудового розслідування повинна була вручена особі і її можна було оскаржити, то нині, про те, що проти нього ініційована справа, громадянин може дізнатися вже перед реальною загрозою притягнення до кримінальної відповідальності.

Саме тому юридична підтримка бізнесу і його перших осіб повинна проводитися на постійній основі, виключно професіоналами, так як будь-який «прокол» може коштувати свободи і / або втрати бізнесу. Зв’яжіться з нами по телефону (044) 3-555-777 або іншим зручним способом.

TOP
sitemap
Структура сайту