Про нас

Pravovest Law Firm – юридична фірма нового покоління, що спеціалізується на комплексному правовому супроводі великого й середнього бізнесу, приватних та посадових осіб.

Переваги фірми – висока компетентність й підтверджена експертність, багаторічний практичний досвід, прогресивний підхід до вирішення складних і неоднозначних питань. Наша команда складається з юристів із вузькою спеціалізацією в різних сферах права. Це дозволяє грамотно оцінити ситуацію з різних сторін й розробити найкращий план робіт.

Маємо глибоку експертизу в області фінансового та банківського права, нерухомості та будівництва, структуруванні угод, інвестиційної діяльності, вирішенні комерційних протиріч, банкрутства та боргових суперечках.

Серед наших клієнтів – провідні банки, будівельні та виробничі компанії, підприємства транспортної інфраструктури, нафтогазовидобувної та фармацевтичної галузі, харчової та легкої промисловості, торгівлі та сільського господарства, інформаційних технологій і електронної комерції. У своїй роботі застосовуємо виключно європейські стандарти. Стратегічно оцінюємо завдання і цілі бізнесу, та пропонуємо практичний досвід вирішення найскладніших питань в умовах специфіки українських реалій.

Постійний контакт з державними органами як виконавчої, так і судової влади, а також розробка і впровадження інноваційних юридичних рішень, дозволяє нам не тільки прискорювати ліквідацію проблем наших клієнтів, але й брати участь в удосконаленні законодавства України, реалізуючи місію фірми.

У нас працюють справжні професіонали і бути частиною нашої команди – унікальний досвід і шанс взяти участь в побудові України як правової держави.

Місія
Цінності
Переваги
Місія
Місія

Захищати інтереси і власність бізнесу і громадян від шахраїв і корумпованих чиновників

Відгороджувати бізнес від суворих реалій роботи в Україні, створюючи їм максимально комфортні правові умови роботи

Цінності
Цінності

Фокус на довгострокових відносинах

Відсутність компромісів в якості надання послуг

Винагорода за результат, а не за процес

Переваги
Переваги

Команда професіоналів-практиків у різних сферах права

Глибоке розуміння специфіки і реалій українського ринку

Працюємо выключно на результат та вміємо досягати поставлених цілей

Керуючий партнер

Гліб Сегида

Гліб Сегида

Адвокат

15 років юридичної діяльності

Спеціалізація – нерухомість та будівництво,
банківське та фінансове право, інтелектуальна
власність

Входить до числа провідних експертів в Україні в сфері
захисту бізнесу та інвестицій

Наші партнери

Наші клієнти

Hitachi
WOG
AВТ Бавария (BMW)
Укргазбанк
Лукойл Украина
TOP
sitemap
Структура сайту