Міжнародна торгівля та інвестиції

МІЖНАРОДНІ ТОРГОВІ УГОДИ

СУПРОВІД ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО ТА КОНЦЕСІЯ

Інтенсифікація торгових відносин з країнами ЄС відкриває нові перспективи для фінансового успіху, вимагаючи професійного підходу до побудови договірних відносин із західними контрагентами і ефективну юридичну підтримку ЗЕД. Грамотно оформлені статутні документи та організація бізнесу з урахуванням сучасних реалій глобалізованої економіки дозволять захистити компанію від багатьох проблем і відкрити нові можливості для розвитку.

Юристи фірми накопичили і систематизували унікальний досвід в галузі укладання складних корпоративних угод, створення і супроводу діяльності представництв міжнародного бізнесу в Україні, правового супроводу інвестиційних та фінансових проектів. Наші фахівці беруть участь в супроводженні операцій з великими об’єктами капітального будівництва та майновими комплексами, а також надають професійну юридичну допомогу в питаннях держзакупівель, публічних торгів та тендерів, приватизаційних та концесійних конкурсів.

Ми будемо корисні у вирішенні таких завдань:

Допомагаємо досягати фінансового успіху і зростання бізнесу при використанні можливостей міжнародної торгівлі в розвитку тісних та результативних взаємовідносин між українськими і зарубіжними компаніями

Pravovest Law Firm володіє глибокою юридичною експертизою в галузі зовнішньоекономічної діяльності, експортного контролю, митного та валютного регулювання, супроводі зовнішніх та внутрішніх інвестиційних проектів, забезпечуючи клієнтам повний захист прав у вирішенні питань з контрагентами та державними органами. Адвокати фірми успішно захищають інтереси довірителів в міжнародних судах, мають досвід щодо визнання та виконання судових рішень в різних юрисдикціях.

Ми пропонуємо повний спектр юридичних послуг у сфері міжнародної торгівлі та інвестиційної діяльності в Україні, які посилять ваші позиції на міжнародному ринку або розширять горизонти можливостей на батьківщині. Зв’яжіться з нами по телефону (044) 3-555-777 або іншим зручним способом.

TOP
sitemap
Структура сайту